Zobrazit všechny kontakty

Kde nás najdete

Mapa

Podporujeme projekty

priloha_1326744235_2_Vzor publicity cíl 172 – distanční výuka   vzor-MSMT-Letak-pro-publicitu-NPO_soucasne_173-174_2022-2023

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Rodiče vítáni   Ovoce do škol

Atletika pro děti   PROSIT

Se školou na golf   Pohár vědy

Celé Česko čte dětem   Tvořivá školka

Golfový pohár v Dýšině

Golfová Akademie Dýšina úzce spolupracuje s plzeňskými základními školami a na konec školního roku jsme připravili už 2. ročník turnaje základních škol ve SNAG. Akce proběhla v pondělí 27. 6. na naší šestijamkové akademii a zúčastnilo se 17 vybraných dětí z 13. základní školy, 25. základní školy a základní školy v Újezdě.

Jako první přišly na řadu individuální soutěže v patování a čipování. Nejlepší výkon s patrem předvedl Honzík Uhlík, který v rozehrávce o vítězství porazil Jirku Kačenu, třetí se umístil Ondra Folk. Soutěž v čipování byla spojena se soutěží v házení do terče a nejpevnější ruku prokázal Jirka Kačena, který zvítězil před Janou Štěpánkovou Adamem Novákem.

Vyvrcholením turnaje se stala týmová soutěž na 2 jamky, která se hrála systémem „texas scramble“. Po napínavém boji si pohár pro vítěze odvezla základní škola v Újezdě. Děti si užili turnaj, vyhlášení výsledků i následné občerstvení a všechny už se těší, až ze SNAGu přestoupí na opravdový golf!

Všem děkujeme za účast i za předvedené výkony a těšíme se na další ročník!