Juli tančí Disco Dance

Julinka Fantová je živel a temperament má na rozdávání. Sotva se naučila chodit, chvilku neposeděla, byla stále v pohybu. Maminka o ní výstižně a vtipně řekla, že odmala je takový malý jaderný reaktor. Jak takovou nespoutanou energii využít? Jasná volba byl sport.

Julinka od tří a půl roku začala tancovat v Taneční škole Dance Nation. Tato škola se specializuje na taneční styl Disco Dance. Hned od začátku Juli náročné tréninky bavily a těší se na ně stále. S trenérkami a kamarádkami je v tanečním světě moc šťastná. V současné době době trénuje 3x týdně. Často má tréninky i o víkendu. To ještě ale není všechno! Juli chodí též 1x týdně na gymnastiku. Ta ji také moc baví a v tancování jí pomáhá. Když si najde chvilku volného času, tráví ho s kamarádkami. To je pro ni největší relax.

Juli trénuje a soutěží v těchto tanečních kategoriích:

• skupinová choreografiie (cca 20 holčiček), se kterými soutěží na různých jarních tanečních soutěžích.

• sólo (případně duety – 2 tanečnice) kde se bojuje o žebříčkové umístění v podzimní lize.

Juli šlo tancování výborně hned od začátku, a tak se brzy dostavily úspěchy v tanečních soutěžích. Největším úspěchem ve skupinové choreografii je získání titulu Mistra ČR v soutěži Taneční skupina roku a v sóle pak stříbro na Mistrovství Čech na Czech Dance League. Skvělé!

Rodiče Juli v tancování velmi podporují a fandí jí. Sport má ráda celá rodina. V létě se věnují horské turistice a ferratám, v zimě lyžují na alpských sjezdovkách.

Až bude Julinka dospělá, chtěla by být buď trenérkou v taneční škole nebo paní doktorkou.  Držíme palce, ať se jí splní všechna přání! A nejen ta sportovní.

Mgr. Hana Techlová

ef2e89d5-bde7-447f-a962-f0934d717587   IMG_3571